Рік заснування - 1990
ІІІ рівень акредитації
Диплом державного зразка
Ліцензія МОН України
АЕ № 285590,
видана 23.01.2014 р.

Приватний вищий навчальний заклад

Донецький інститут соціальної освіти

Президент України
2
3
4
9
10

Сертифікат про акредитацію № 056635, виданий МОН України 12.01.2009 р.

economistАдаптація українських підприємств до нових умов господарювання залежить від того, наскільки швидко і успішно вища школа зможе підготувати економістів нової формації. Вирішенням цього питання в ДІСО займається кафедра економіки, яка починаючи з 1992 року, готує спеціалістів за напрямком «Економіка підприємства».

Студенти отримують фундаментальну підготовку з вищої математики, статистики, політекономії, мікро- і макроекономіки, економіки підприємства. Велика увага приділяється вивченню іноземної мови, а також дисциплін, пов’язаних з сучасними економічними тенденціями: комп’ютерне моделювання в економіці, АРМ економіста (бухгалтера), комп’ютерні технології. Студенти набувають знань, навичок та вмінь у галузі застосування математичних методів і моделей у економіці, методів прогнозування та аналізу даних, інформаційних моделей діяльності підприємства.

До підготовки фахівців залучаються досвідчені викладачі, які мають досвід роботи в сучасних умовах. Факультет підтримує тісні зв’язки з іншими навчальними закладами міста, а також з Інститутом економіки і промисловості НАН України. З 2002 року факультет готує керівників відділів і служб за замовленням Правекс-банку, в якому студенти проходять стажування.

Наші випускники працюють у сферах:

  • загального управління підприємством (комерційний директор, начальник цеха);
  • маркетингу і комерційної діяльності (економіст з питань вивчення збуту продукції);
  • планово-аналітичної діяльності (економіст планово-економічної служби);
  • фінансової діяльності (економіст-фінансіст, фінансовий директор, завідувач відділом інвестиційного проектування);
  • ціноутворення (економіст з питань ціноутворення і контролю за цінами, брокер, дилер товарної та фондової бірж);
  • управління персоналом і заробітної плати (інспектор відділу кадрів, економіст біржі і праці, нормувальник виробничих підрозділів);
  • зовнішньоекономічної діяльності (економіст з експортно-імпортних операцій, економіст з питань мита і ціноутворення з ЗЕД);
  • науково-дослідницькій і педагогічній діяльності (співробітник науково-дослідницьких установ економічного напрямку, викладач економічних дисциплін у середніх та спеціальних вищих навчальних закладах).

<< < Июль 1999 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
календарь joomla

Корисні ресурси

6
7
8
concurs
osvita
Курсы НБУ на сегодня