Рік заснування - 1990
ІІІ рівень акредитації
Диплом державного зразка
Ліцензія МОН України
АЕ № 285590,
видана 23.01.2014 р.

Приватний вищий навчальний заклад

Донецький інститут соціальної освіти

Президент України
2
3
4
9
10

1250261034 1238398399 omarУ 2010 р. у першому в Донбасі приватному вищому навчальному закладі – Донецькому інституті соціальної освіти - відкрито нову спеціальність «Реклама і зв’язки з громадськістю», кваліфікованих фахівців якої сьогодні гостро не вистачає вітчизняному та регіональному ринкам праці. Проаналізувавши попит роботодавців на спеціалістів у галузі реклами та public relations, керівництво ДІСО дійшло висновку, що підготовка представників сучасної та затребуваної спеціальності в провідному ВНЗ Донецька сприятиме розвитку рекламного та pr-бізнесу всього регіону.

Двадцятирічний досвід успішної діяльності ДІСО на ринку освітніх послуг Донбасу, підкріплений позитивними відгуками місцевої влади та наукової спільноти регіону, сприяв успішному проходженню ліцензування даної спеціальності в Міністерстві освіти та науки України.

«Реклама і зв’язки з громадськістю» - одна з нових, сучасних спеціальностей, необхідність існування якої була продиктована вимогами часу та швидким запровадженням інформаційно-комунікаційних технологій у всіх сферах життя. PR-менеджери, іміджмейкери, спічрайтери, менеджери з реклами та зв’язків з громадськістю, фахівці з креативних питань - маленький перелік посад, які можуть займати випускники цієї спеціальності.

Необхідно зауважити, що ДІСО першим у Донецьку почав готувати спеціалістів для інформаційної галузі. Він на 10 років раніше Донецького національного університету відкрив спеціальність «Журналістика», випускники якої своєю успішною професійною діяльністю прославляють Альма-матер на всю країну: працюють у різноманітних рекламних агентствах та прес-центрах, на телебаченні, радіо, в редакціях газет та журналів, викладають у вищих навчальних закладах. Місця працевлаштування випускників кафедри журналістики - Донецька обласна державна адміністрація, Донецька залізниця, Профспілка працівників вугільної промисловості України, ФК «Шахтар», всеукраїнські телеканали «Інтер», «5 канал», «СТБ», «1+1», «Україна», редакції газет «Жизнь», «Донбасс», «Вечерний Донецк», «Город», «Московский комсомолец», радіостанцій «Європа+», «Юмор - ФМ» та ін.

Одним з перших у регіоні ПВНЗ «ДІСО» ліцензував і споріднену з журналістикою спеціальність «Реклама і зв’язки з громадськістю», яка теж, безперечно, буде користуватися попитом у абітурієнтів та в майбутньому стане для них джерелом невичерпного натхнення, професійної реалізації та матеріальної стабільності.

Творчому та професійному зросту студентів кафедри журналістики та інформації ДІСО сприяє і демократична атмосфера, що панує в навчальних аудиторіях, де студенти – не просто вільні слухачі лекцій, а й безпосередні учасники навчального процесу, що можуть висловлювати власну думку з приводу того чи іншого дискусійного питання, активно брати участь в обговоренні запропонованої викладачем теми. Такий підхід до підготовки журналістів та рекламознавців, безумовно, є частиною майбутнього професійного успіху випускників ДІСО.

Якщо Ви творча та креативна особистість, яка прагне досягти життєвих та професійних вершин, не втрачайте свій шанс!

Ми пропонуємо Вам отримати вищу освіту з престижної спеціальності за достатньо прийнятну вартість навчання!


<< < Сентябрь 2017 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
календарь joomla

Корисні ресурси

6
7
8
concurs
osvita
Курсы НБУ на сегодня