Рік заснування - 1990
ІІІ рівень акредитації
Диплом державного зразка
Ліцензія МОН України
АЕ № 285590,
видана 23.01.2014 р.

Приватний вищий навчальний заклад

Донецький інститут соціальної освіти

Президент України
2
3
4
9
10

Сертифікат про акредитацію НІ-ІІІ № 056634, виданий МОН України 12.01.2009 р., термін дії сертифікату до 1 липня 2014 р.

fililologiaУ 2010 р. у першому в Донбасі приватному вищому навчальному закладі – Донецькому інституті соціальної освіти - відкрито магістратуру за спеціальністю «Українська філологія». Тепер усі бажаючі зможуть стати магістром у галузі філології. У плані підготовки магістрів передбачені такі дисципліни: «Психологія вищої школи», «Методика викладання української мови у вищій школі», «Методика викладання української літератури у вищій школі», «Оформлення та редагування наукового тексту», «Теорія літератури», «Література та літературознавство діаспори» тощо.

Особам, що вже мають вищу освіту, ми пропонуємо пройти перепідготовку та здобути другу вищу освіту зі спеціальності «Українська філологія».

На кафедрі філології та перекладу працюють кращі спеціалісти-філологи, педагоги-новатори. Наявність просторих, зручних студентських аудиторій, що облаштовані у стилі української культури, бібліотеки з необхідною навчальною та методичною літературою, сучасного комп’ютерного класу з доступом до мережі Інтернет та інших зручностей створює сприятливі умови для формування сучасного фахівця в галузі філології.

Випускники кафедри можуть працювати викладачами української мови та літератури, англійської мови, зарубіжної літератури у ВНЗ. Фахівців-філологів ДІСО чекають також у наукових установах, у системі ЗМІ, бібліотеках, архівах, музеях, у державних та громадських організаціях.

Студенти під час навчання отримують фундаментальну підготовку із загальноосвітніх дисциплін: українська та зарубіжна культура, філософія, соціологія, інформатика, іноземна мова.

Професійні якості майбутніх філологів формуються під час занять з літературознавства, фольклору, риторики, мовознавства, діалектології, української та іноземної мов і т.ін.

Студенти виявляють свої знання з української мови та літератури на студентських олімпіадах, семінарах, науково-практичних конференціях. Щорічно в ДІСО проходить конференція студентів, аспірантів і молодих учених «Студентські філологічні студії початку ХХІ століття», яка традиційно збирає у стінах інституту молодих філологів з усіх куточків нашої країни.

Студенти спеціальності «Українська мова та література» належать до активного прошарку студентської спільноти ДІСО. Вони ставлять театральні постанови за мотивами творів відомих українських авторів. Постійними на факультеті стали святкування Дня народження Тараса Шевченка, Лесі Українки та інших відомих письменників. Традиційно кафедра філології проводить Тиждень української культури, де філологи демонструють свої творчі таланти: співають українські пісні, читають вірші та уривки з художніх творів. Оцінюють творчі здібності та знання студентів з української мови і літератури не тільки викладачі кафедри, але й вельми відомі мовознавці, поети, письменники, які завжди бажані та очікувані гості кафедри. Вони залюбки відвідують різноманітні заходи ДІСО, діляться зі студентами своїм професійним досвідом, дарують власні твори.


<< < Июль 1999 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
календарь joomla

Корисні ресурси

6
7
8
concurs
osvita
Курсы НБУ на сегодня