Рік заснування - 1990
ІІІ рівень акредитації
Диплом державного зразка
Ліцензія МОН України
АЕ № 285590,
видана 23.01.2014 р.

Приватний вищий навчальний заклад

Донецький інститут соціальної освіти

Президент України
2
3
4
9
10

Сертифікат про акредитацію НІ-ІІІ № 056633, виданий МОН України 12.01.2009 р., термін дії сертифікату до 1 липня 2014 р.

just manДІСО першим у регіоні почав готувати фахівців для засобів масової інформації. Викладацький склад кафедри журналістики ДІСО – це сузір’я відомих у Донбасі та Україні практикуючих журналістів, досвідчених професіоналів у галузі ЗМІ, під керівництвом яких здійснюється підготовка майбутніх журналістів. Л.П. Кузьменко (заслужений журналіст України), В.Д. Кравченко (телережисер) – це тільки декілька імен зі списку провідних викладачів-практиків кафедри журналістики ДІСО. Крім практиків на факультеті також працюють відомі вчені, серед яких можна окремо виділити І.І. Дяговця – професора, доктора філологічних наук, письменника, В.Е. Просцевічуса – професора, доктора філологічних наук, рекламознавця.

Під час професійно-орієнтованих занять з тележурналістики, основ рекламування, риторики, радіожурналістики, журналістського менеджменту, майстерності редагування і т.ін. викладачі кафедри намагаються зробити акцент не тільки на теоретичній складовій тієї чи іншої дисципліни, а й з практичної точки зору, на конкретних прикладах вітчизняної та світової журналістики розібратися у поставленому питанні.

Демократична атмосфера, що панує в навчальних аудиторіях, - ще один з показників того, що студенти-журналісти – не просто вільні слухачі лекцій, а й безпосередні учасники навчального процесу, що можуть висловлювати власну думку з приводу того чи іншого дискусійного питання, активно брати участь в обговоренні запропонованої викладачем теми. Такий підхід до підготовки журналістів, безумовно, є частиною майбутнього професійного успіху випускників ДІСО.

Свій творчий та професійний шлях студенти починають ще зі студентської лави. Сьогодні випускники кафедри – це гордість усього вищого навчального закладу. Вони працюють у рекламних агентствах та прес-центрах, на телебаченні, радіо, в редакціях газет та журналів, викладають у вищих навчальних закладах. Місця працевлаштування випускників кафедри журналістики - Донецька обласна державна адміністрація, ФК «Шахтар», всеукраїнські телеканали «Інтер», «5 канал», редакції газет «Жизнь», «Московский комсомолец», радіостанція «Європа+», «Юмор - ФМ» та ін.


<< < Сентябрь 1995 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
календарь joomla

Корисні ресурси

6
7
8
concurs
osvita
Курсы НБУ на сегодня